Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Żywice to produkty chemiczne, które znajdują zastosowanie w różnych branżach, w tym także w branży motoryzacyjnej. W motoryzacji stosowane są przede wszystkim żywice epoksydowe, poliestrowe oraz akrylowe. Są one wykorzystywane do naprawy karoserii samochodowych, do wzmacniania i wzmocnienia konstrukcji, a także do produkcji elementów wyposażenia samochodowego.

Żywice epoksydowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną i chemiczną, co czyni je idealnymi do stosowania w trudnych warunkach. Są one stosowane do naprawy karoserii samochodowych oraz do wzmacniania i wzmocnienia elementów konstrukcyjnych.

Żywice poliestrowe natomiast są stosowane do produkcji laminatów i elementów wyposażenia samochodowego. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością mechaniczną i są odporne na działanie wilgoci i korozji.

Żywice akrylowe stosowane są przede wszystkim do produkcji elementów wyposażenia samochodowego, takich jak panele i deski rozdzielcze. Charakteryzują się one bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi oraz trwałością koloru i wysoką odpornością na promieniowanie UV.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl