Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Podkłady i grunty to chemia samochodowa stosowana jako pierwsza warstwa podczas naprawy karoserii. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie trwałego i równomiernego podłoża pod kolejne warstwy farb, lakierów i powłok ochronnych.

Podkłady i grunty są dostępne w różnych formach, takich jak spray, puszka lub pojemnik z pędzlem. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj podkładu lub gruntu, który będzie pasował do rodzaju powierzchni, którą chcemy naprawić. Dostępne są m.in. podkłady i grunty uniwersalne, dedykowane do konkretnych powierzchni, jak np. metalowe, plastikowe, aluminium, itp.

Podkłady i grunty powinny być nakładane na powierzchnię czystą i suchą. Przed nałożeniem podkładu lub gruntu należy również odpowiednio przygotować powierzchnię, usuwając rdzę, odtłuszczając, szlifując i wypełniając ubytki.

Dobrej jakości podkłady i grunty zapewniają nie tylko trwałość i równomierność powierzchni, ale także dobrą przyczepność kolejnych warstw farb i lakierów, co ma kluczowe znaczenie dla estetyki i trwałości naprawionej powierzchni.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl