Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Bezpieczeństwo na drodze jest niezwykle ważne, dlatego w naszym sklepie oferujemy szeroki wybór produktów zwiększających bezpieczeństwo podczas jazdy. W kategorii "Bezpieczeństwo" znajdziesz m.in. apteczki samochodowe, trójkąty ostrzegawcze, gaśnice, kamizelki odblaskowe oraz wiele innych przydatnych akcesoriów.

Apteczka samochodowa to podstawowe wyposażenie każdego pojazdu. W naszej ofercie znajdziesz apteczki zgodne z wymaganiami prawnymi oraz wyposażone w materiały opatrunkowe.

Trójkąt ostrzegawczy to niezbędny element wyposażenia każdego pojazdu, który służy do ostrzeżenia innych kierowców o stanie awaryjnym. Oferujemy trójkąty wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniające widoczność z dużej odległości.

Gaśnice samochodowe to niezwykle ważny element wyposażenia każdego pojazdu. W naszej ofercie znajdziesz gaśnice o różnych pojemnościach i dla różnych typów pożarów.

Kamizelki odblaskowe to element, który zwiększa widoczność kierowcy podczas poruszania się po drodze w nocy lub przy złych warunkach pogodowych. Oferujemy kamizelki odblaskowe w różnych rozmiarach, kolorach i dla różnych grup wiekowych.

W naszym sklepie znajdziesz również wiele innych akcesoriów zwiększających bezpieczeństwo na drodze.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl