Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Mleczka i pasty polerskie to specjalne preparaty stosowane w procesie polerowania lakieru samochodowego. Ich głównym zadaniem jest usunięcie drobnych rys, matowienia i innych niedoskonałości na powierzchni lakieru, co pozwala na uzyskanie efektu lustrzanego połysku.

Mleczka polerskie to preparaty w postaci emulsji, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powierzchni lakieru oraz pozostawiają na niej specjalne składniki ochronne. Działają one delikatnie, bez ryzyka zarysowania powierzchni lakieru. Z kolei pasty polerskie to preparaty o większej konsystencji, zawierające w swoim składzie cząsteczki szlifierskie. Ich zastosowanie umożliwia usunięcie większych niedoskonałości.

Warto pamiętać, że przed zastosowaniem mleczka lub pasty polerskiej należy dokładnie umyć i osuszyć powierzchnię lakieru. Preparat należy aplikować w niewielkiej ilości, za pomocą specjalnej gąbki lub mikrofibry, a następnie równomiernie rozprowadzić po całej powierzchni. Po osiągnięciu pożądanego efektu należy dokładnie zetrzeć pozostałości preparatu oraz wypolerować powierzchnię do połysku.

Należy wybierać mleczka i pasty polerskie renomowanych producentów, dostosowane do rodzaju lakieru i stopnia zarysowań.

Warto jednak pamiętać, że nie każdą rysę da się usunąć za pomocą środków chemicznych. W przypadku głębszych uszkodzeń należy skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się naprawą karoserii.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl